Pandora 798035

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z TimeStore.sk

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 295 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby4 €99 % • 236 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 6 062 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Určenie
strieborná

presne také ako som očakávala

• krásne prepletené srdcia
  • , zakúpené v SOFIA

• S tymto klipom som velmi sokojna. Je nadherny ako vsetok Vas tovar. Dakujem Vam som nadmieru spokojna a budem objednavat aj nadalej. Nakolko je z coho vyberat ku kazdej prilezitosti. Dakujem Vam velmi pekne a este taz prajem takych spokojnych zakaznikov ako som ja. Nech sa Vam darí aj v tomto roku 2021.

Určenie
pre ženy
Materiál
striebro
Druh kameňa
bez kameňa
strieborná

Hľadáte zaujímavé šperky? Potom ste tu správne! Klip pre ženy značky Pandora dokonale doplní váš osobitý štýl. Strieborná farba šperku určite zaujme. Šperk je vyrobený z kvalitného materiálu (Šterlingové striebro) a jeho rozmer je 11 x 6,5 mm. Ak premýšľate nad štýlovým doplnkom k vášmu outfitu, tak si môžete klip objednať ešte dnes za skvelú cenu. Nezabudnite si k šperku kúpiť aj kvalitný parfum a značkové hodinky.

presne také ako som očakávala

• krásne prepletené srdcia